Reference

Miriam Kučerová
Miriam Kučerová
12:44 02 Jun 22
S panem Březinou jsem několikrát spolupracovala, když jsem hledala nové nájemníky do svého bytu.Oceňuji jeho profesionální přístup a přehled.Byt se vždy pronajal téměř hned a hlavně slušným nájemníkům.Moc děkuji.
Lucie Hellerova
Lucie Hellerova
07:04 26 Apr 22
Kontakt na pana Březinu jsem obdržela úplnou náhodou, když jsem uvažovala o prodeji svého bytu a jsem velmi vděčná, že jsem se pro využití jeho služeb rozhodla. K realitním makléřům obecně nemám totiž důvěru. Pan Březina však dělá čest svému řemeslu. Jeho profesionální a vstřícný přístup, příjemné vystupování a plné nasazení mě přesvědčilo, že skvělí makléři existují. Těším se na naši příští spolupráci a ještě jednou moc děkuji.
Stepan Svoboda
Stepan Svoboda
15:07 02 Feb 22
Perfekni profesionalni sluzby, vecny pristup, veskery servis a poradenstiv s pronajmem zahrnut. Mohu jen doporucit.
Pavel Synek
Pavel Synek
11:08 12 Jan 22
Naprosto precizní práce. Pan makléř měl přehled o všem, co bylo potřeba, příjemné vystupování. Můžu jenom doporučit
Marek Fousek
Marek Fousek
13:53 25 Nov 21
Skvělé jednání, velmi přátelský a profesionální přístup. Vždy připraven k zodpovězení dotazů, můžeme vřele doporučit.
Jiří Bárta
Jiří Bárta
21:33 13 Nov 21
Martin je odborník na svém místě, za 20 let působení v realitách jsem nepotkal svědomitějšího člověka, dokonale připravený na každý dotaz, spolehlivý, slušný a precizní. Kéž bychom potkávali více takto zodpovědných profesionálů!
Pavel Matoušek
Pavel Matoušek
07:58 15 Oct 21
S panem Martinem Březinou mám výbornou zkušenost. Je naprostý odborník ve svém oboru, od milého vystupování, přes profesionální přístup, až po lidskou slušnost. Zohledňuje potřeby obou stran, což je dnes skutečně výjimečné a o to více si jej vážím. Doporučení, které jsem na pana Březinu dostal, mohu s klidným svědomím poslat dál. Pavel Matoušek
js_loader

 

Prodané nemovitosti