Reference

Lenka Růžková
Lenka Růžková
21:45 08 Jan 23
Pana Březinu jako realitního makléře můžu jedině doporučit. Velmi si cením jeho příjemného a profesionálního jednání, stejně jako jeho flexibility v předvánočním čase. Pokud budu potřebovat služeb realitní kanceláře opět využít, ráda se na něj obrátím.
Elisabeth Ruth
Elisabeth Ruth
19:53 03 Jan 23
Pan Březina je vysoce profesionální, znalý situace na trhu nemovitostí, nápomocný a přátelský.Děkuji za jeho služby, které mohu jen doporučit.
Payam Kakhbod
Payam Kakhbod
21:28 02 Nov 22
Velmi profesionální a nadstandardní lidský přístup, jsem velmi spokojený. Slovo=Čin
Jiri Pouzar
Jiri Pouzar
15:31 10 Aug 22
S panem Březinou jsem spolupracoval již vícekrát a mohu všem doporučit. Vyzdvihl bych jeho profesionalitu, důvěryhodnost, vstřícné jednání a velmi příjemné vystupování.
Ivana Lizalova
Ivana Lizalova
08:02 28 Jun 22
Doporučuji všem služby pana Březiny. Jednání bylo velmi vstřícné a profesionální bez jediné chyby.
Miriam Kučerová
Miriam Kučerová
12:44 02 Jun 22
S panem Březinou jsem několikrát spolupracovala, když jsem hledala nové nájemníky do svého bytu.Oceňuji jeho profesionální přístup a přehled.Byt se vždy pronajal téměř hned a hlavně slušným nájemníkům.Moc děkuji.
Lucie Hellerova
Lucie Hellerova
07:04 26 Apr 22
Kontakt na pana Březinu jsem obdržela úplnou náhodou, když jsem uvažovala o prodeji svého bytu a jsem velmi vděčná, že jsem se pro využití jeho služeb rozhodla. K realitním makléřům obecně nemám totiž důvěru. Pan Březina však dělá čest svému řemeslu. Jeho profesionální a vstřícný přístup, příjemné vystupování a plné nasazení mě přesvědčilo, že skvělí makléři existují. Těším se na naši příští spolupráci a ještě jednou moc děkuji.
Stepan Svoboda
Stepan Svoboda
15:07 02 Feb 22
Perfekni profesionalni sluzby, vecny pristup, veskery servis a poradenstiv s pronajmem zahrnut. Mohu jen doporucit.
Pavel Synek
Pavel Synek
11:08 12 Jan 22
Naprosto precizní práce. Pan makléř měl přehled o všem, co bylo potřeba, příjemné vystupování. Můžu jenom doporučit
Marek Fousek
Marek Fousek
13:53 25 Nov 21
Skvělé jednání, velmi přátelský a profesionální přístup. Vždy připraven k zodpovězení dotazů, můžeme vřele doporučit.
Jiří Bárta
Jiří Bárta
21:33 13 Nov 21
Martin je odborník na svém místě, za 20 let působení v realitách jsem nepotkal svědomitějšího člověka, dokonale připravený na každý dotaz, spolehlivý, slušný a precizní. Kéž bychom potkávali více takto zodpovědných profesionálů!
Pavel Matoušek
Pavel Matoušek
07:58 15 Oct 21
S panem Martinem Březinou mám výbornou zkušenost. Je naprostý odborník ve svém oboru, od milého vystupování, přes profesionální přístup, až po lidskou slušnost. Zohledňuje potřeby obou stran, což je dnes skutečně výjimečné a o to více si jej vážím. Doporučení, které jsem na pana Březinu dostal, mohu s klidným svědomím poslat dál. Pavel Matoušek
mara0082
mara0082
15:11 09 Feb 21
Pana Březinu jsme pro pronájem našeho bytu zvolili na základě doporučení a udělali jsme dobře. Od přípravy inzerátu až po předání bytu do užívání bylo vše srozumitelné a velmi profesionální, včetně zastupování nás jako pronajímatelů při jednání se zájemci o pronájem. Velmi rychle nám prověřil a vyselektoval zájemce a připravil vše potřebné pro předání, takže stačilo jen podepsat smlouvu. Takto si představujeme služby profesionálního realitního makléře, děkujeme! Marek
js_loader

 

Prodané nemovitosti