Prodej nemovitosti

Krok 1 – poznejme se

Na začátku se spolu pobavíme o Vašich potřebách. Probereme, jak nejlépe prodej uchopit, aby probíhal podle očekávání. Ať už potřebujete prodej skloubit s nákupem jiné nemovitosti, vhodně načasovat stěhování nebo prodat pronajatou nemovitost, každý scénář má svůj vhodný postup.

Krok 2 – seznámení s nabídkou služeb

Zašlu Vám odhad ceny nemovitosti a konkrétní plán, jak navrhuji při prodeji postupovat. S tím Vám také zašlu nabídku svých služeb, abyste si mohli vše v klidu promyslet.

Krok 3 – spolupráce

Pokud Vám vše dává smysl, podepíšeme spolu zprostředkovatelskou smlouvu a já se s radostí pustím do práce.

Krok 4 – příprava na prodej

Podle dohodnutého plánu začneme přípravou nemovitosti na prodej. Drobné opravy, malování nebo úklid, to vše nám může pomoci prodat nemovitost výrazně lépe, než kdybychom tento krok vynechali. Sami se nemusíte o nic starat, vše zajistí moji dodavatelé.

Krok 5 – prezentace nemovitosti

Opět postupujeme podle dohodnutého plánu, což zpravidla znamená, že přijede interiérová designérka a pomocí vhodných doplňků nám pomůže, aby nemovitost v inzerci na zájemce zářila. K tomu potřebujeme technicky precizní fotky a video, o což se postará můj profesionální fotograf a kameraman. Pokud můžeme, vezmeme si na pomoc i dron. Aby si zájemci mohli nemovitost prohlédnout z pohodlí domova, naskenujeme ji zařízením Matterport a získáme její virtuální podobu.

Krok 6 – marketing

Nabídku uvedeme na trhu jako horkou novinku. Aby se nemovitost stala magnetem na zájemce, je třeba nespoléhat se jen na lidi, kteří sami aktivně hledají, ale jít svému cíli naproti. Zde přichází řada na mého specialistu pro online marketing. Připraví kampaň na sociálních sítích s přesným zacílením na naši cílovou skupinu.

Tím to však zdaleka nekončí. S prodejem Vaší nemovitosti mi pomůže mých více než 1 300 kolegů ze sítě RE/MAX ČR. Nabídku s nimi sdílím a mají-li klienta, který takovou nemovitost hledá, díky vzájemné spolupráci jim ji okamžitě nabídnou.

Spolupracuji také s makléři z jiných realitních kanceláří a pokud přivedou kupujícího, rád se s nimi podělím o provizi. Zájmy mého klienta jsou pro mě vždy na prvním místě.

Krok 7 – prodej

V okamžiku, kdy najdeme kupujícího, přichází na řadu právní stránka věci. O tu se postará renomovaná advokátní kancelář, se kterou dlouhodobě spolupracuji. Smlouvy připraví během jednoho týdne a flexibilně vypořádají všechny náležitosti spojené s prodejem a úschovou kupní ceny. Zajistí také komunikaci s katastrálním úřadem, abyste se Vy nemuseli o nic starat.

Krok 8 – závěr

Na katastru je zapsaný nový majitel, peníze z prodeje máte na účtu a je třeba předat nemovitost kupujícímu. Aktem předání, přepisem energií a dalších médií, ohlášením změny vlastníka a dalšími úkony spojenými se změnou vlastníka Vás provedu tak, abyste se sami nemuseli o nic starat.


Chci nabídnout nemovitost k prodeji

Zadané údaje zpracovávám dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.