O mně

K realitní profesi mě přivedla touha přinést do oboru kvalitu a profesionalitu. Deset let jsem pracoval jako voják z povolání a do jisté míry jsem nikdy nepřestal být vojákem. Stále mám rád disciplínu a pořádek. Ve všem, co dělám.

Jsem také fanda moderních technologií. Baví mě, jak nám rozšiřují možnosti, šetří čas a pomáhají k vyšší efektivitě.

Práce realitního makléře je pro mě především o vztahu s lidmi. Pod povrchem však musí být funkční systém, který přináší lidem skutečný prospěch. A to je má role. Když prodáváte nemovitost jednou za život, každý krok je nahodilý a vede do neznáma. Když prodáváte nemovitosti každý měsíc, máte k dispozici tým profesionálů a umíte využít všechny dostupné nástroje trhu, jdete známou cestou za jasným výsledkem.


Jak probíhá spolupráce se mnou?

Společně nejprve projdeme vaše potřeby a očekávání. Představím vám své služby a konkrétní kroky, které mohou následovat. V klidu si vše rozmyslíte a pokud se rozhodnete mých služeb využít, podepíšeme smlouvu a já se s radostí pustím do práce.


Vzdělání a certifikáty

Říká se „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. S tímto tvrzením se plně ztotožňuji, a proto se v realitní profesi neustále vzdělávám.

ISO Certifikát

Nejvyšší nezávislé uznání profesních kvalit na českém trhu. Jeho držitelem jsem od roku 2017 a jeho získání pro mě znamenalo uspět ve skutečně náročném zátěžovém testu odborných znalostí a praktických zkušeností.

Síň slávy

Toto prestižní mezinárodní ocenění udělováné doživotně nejlepším makléřům RE/MAX z celého světa jsem měl tu čest získat na podzim roku 2022. Vážím si ho nejen jako uznání dosažených výsledků ze strany značky RE/MAX. Především ho vnímám jako ocenění od mých klientů, bez nichž bych těchto výsledků těžko mohl dosáhnout.

Certifikovaný realitní profesionál

Ucelený vzdělávací program vytvořený RE/MAX Akademií, který jsem absolvoval na začátku mé realitní kariéry. Dnes jsem hrdým lektorem tohoto kurzu a mohu tak předávat své zkušenosti začínajícím makléřům.

Certifikovaný aukční specialista

Aukce jsou moderním a vyhledávaným způsobem prodeje nemovitostí. První nemovitost v aukci jsem prodal v roce 2016, dlouho před rozšířením tohoto trendu u nás. Jsem také spolutvůrcem vzdělávacího kurzu o aukcích, ve kterém učíme makléře, jak tento prodejní nástroj správně použít.

Certifikovaný insolvenční specialista

Život přináší různé situace. Neschopnost splácet své závazky vede u mnoha lidí k insolvencím a nevýhodnému nucenému prodeji nemovitosti. Přitom nemovitost v insolvenci se může prodat stejně dobře, jako jakákoli jiná. Abych své služby mohl nabídnou insolvenčním správcům, absolvoval jsem v roce 2017 tento vzdělávací program.

Můj tým

Realitní zprostředkování je spojením několika oborů do jednoho souboru služeb a aby byl výsledek co nejlepší, je třeba mít na každou oblast skutečného profesionála. Se mnou takové profesionály získáváte a všichni jdeme za společným cílem, vaší spokojeností.

Lucie Březinová

Realitní makléřka
Asistentka

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.

hypoteční specialista

www.jakubrotrekl.cz

Honza Bareš

profesionální fotograf a kameraman

Romana Huková

interiérová designérka