Prodej chaty Zduchovice

Žebrákov ev. č. 151

Podrobné informace na jednom místě.


Popis nemovitosti

Na klidném místě v chatové osadě u břehu vodní nádrže Kamýk nabízím ke koupi chatu s nádherným výhledem a jedinečnou atmosférou.

Chata stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 681 m2. Mezi chatou a řekou je mírný svah zarostlý stromy, které zde vysázelo povodí Vltavy pro zpevnění břehů (cca 70 metrů). Dle povodňových map je chata mimo záplavové území. Při stoleté vodě se voda rozleje přibližně do vzdálenosti přibližně 40 metrů od chaty (ověřit si můžete zde: https://www.edpp.cz/online-povodnova-mapa-cr).

Z inženýrských sítí je k dispozici pouze elektřina. Odpad je sveden do septiku. Vodu je možno čerpat z řeky, potrubí je k chatě přivedeno. Odběr vody z řeky vyžaduje povolení místně příslušného vodoprávního úřadu. Dále jsou u chaty dvě nádrže pro sběr dešťové vody.

Chata je koncipována jako jednopodlažní s obytným podkrovím, částečně podsklepená. Do suterénu lze vcházet vraty z venčí případně po žebříku z obývacího pokoje. Suterén je nyní využíván jako sklad / dílna. V chatě není koupelna, pouze toaleta a umývárna (místnost s umyvadlem).

Vytápění je krbem v obývacím pokoji, dále jsou zde kamna na vaření doplněná o plynový sporák v kuchyni.Před chatou se nachází jedno parkovací stání, které nechám volné pro prohlídky. Při příjezdu se může stát, že zde bude zaparkované auto zájemců z předchozí prohlídky.

V takovém případě můžete zaparkovat necelých 200 metrů dál po cestě, kde bude stát také moje auto. Zde je také prostor pro otočení se při odjezdu.


Dokumenty ke stažení


List vlastnictví

Kliknutím na náhled níže si zobrazíte anonymizovaný list vlastnictví v plném znění. Dům má jednoho majitele a není zatížen žádnými zástavními právy nebo věcnými břemeny.


Financování koupě

Plánujete financovat koupi chaty hypotečním úvěrem? Zkontaktujte našeho hypotečního specialistu. Ještě před prohlídkou s ním můžete nezávazně konzultovat aktuálních možnosti na hypotečním trhu.

Při výběru mezi více zájemci, kteří chtějí koupi financovat hypotečním úvěrem upřednostníme zájemce, kterému zajišťuje financování námi doporučený hypoteční specialista.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz