Prodej rodinného domu v Horních Počernicích

Vítejte na stránce věnované prodávané nemovitosti.

Na jednom místě zde naleznete podrobné informace k nabídce a rovněž si zde můžete rezervovat termín prohlídky.


ADRESA NEMOVITOSTI
Zdoňovská 2317/16, Praha 9 Horní Počernice


DOKUMENTY KE STAŽENÍ


MĚSÍČNÍ NÁKLADY

zálohy elektřina (PRE)3 670,- Kč
zálohy plyn (ČEZ)4 680,- Kč
zálohy voda (PVK)1 090,- Kč
CELKEM9 440,- Kč

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Stávající majitelka dům prodává z toho důvodu, že v něm žije sama, její dva synové se již odstěhovali a založili vlastní rodiny. Ráda by si proto pořídila menší domek na stáří, někde v blízkosti svých vnoučat.

Koupi nového domku má prodávající v plánu financovat z prodeje stávajícího domu. Z toho důvodu by se s novým majitelem ráda domluvila na možnosti v domě po prodeji ještě nějakou dobu zůstat. Na jak dlouho a za jakých podmínek se samozřejmě rádi zcela konkrétně domluvíme. Výchozí představa je 6 až 12 měsíců za smluvené nájemné.

Pokud taková dohoda z Vaší strany není možná, samozřejmě to chápeme. Pro tento případ je paní prodávající připravena se odstěhovat do dočasného pronájmu. Tedy setrvání v nájmu po prodeji není nutnou podmínkou prodeje.


TECHNICKÉ INFORMACE

Rodinný dům byl postaven a kolaudován v roce 1991. V roce 2000 byla opravována střecha, kdy došlo k výměně latí, opravě střešní krytiny a k izolaci střechy. V roce 2005 byl dům zateplen.

Přes tyto dílčí opravy se dům nachází převážně v původním stavu a je zde proto předpoklad jeho rekonstrukce novým majitelem.

Dům je celkově v dobrém a funkčním stavu. Nemá však dobře provedenou hydroizolaci a do suterénu při vydatných deštích proniká vlhkost.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Kotel i bojler jsou umístěny v suterénu domu. Na pozemku je nevyužívaná betonová žumpa, která sloužila před přivedením kanalizace. Tuto žumpu je možné využít například pro sběr dešťové vody.

Dům je částečně podsklepený. Prosím omluvte chybně uvedenou informaci ve videu, že je podsklepený celý. Níže naleznete fotogalerii suterénu, abyste měli představu o jeho velikosti.


INVESTIČNÍ POTENCIÁL

Pozemek nabízí díky své výměře 719 m2 a rohovému umístění investiční potenciál k vybudování novostavby dvojdomu. Jeden takový stojí naproti přes ulici.

Pozemek se dle územního plánu nachází ve všeobecně smíšeném území (SV). Jeho využití je tedy velmi variabilní a neomezuje se pouze na funkci bydlení.


FINANCOVÁNÍ KOUPĚ

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem. V případě, že máte tento záměr, nabízím Vám možnost využít služeb zkušeného hypotečního specialisty. V případě výběru mezi více zájemci o koupi domu, kteří chtějí financovat koupi hypotečním úvěrem budeme preferovat toho zájemce, kterému bude financování zajišťovat námi doporučený specialista. Financování koupě nemovitosti je nedílnou součástí prodeje a má přímý vliv na zdárný průběh celého procesu.

Doporučený hypoteční specialista: Ing. Jakub Rotrekl, PhD., tel. +420 773 508 885, e-mail jakub@jakubrotrekl.cz

Více informací o doporučeném hypotečním specialistovi si můžete přečíst zde: www.jakubrotrekl.cz 

Doporučuji kontaktovat hypotečního specialistu ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních podmínek na hypotečním trhu.


REZERVACE PROHLÍDKY

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Nevyhovuje Vám žádný z nabízených termínů?

Kontaktuje mě, prosím, prostřednictvím formuláře níže a já se vám ozvu co nejdříve zpět k domluvě jiného vhodného termínu prohlídky.

Zadané údaje zpracovávám dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.


Nenašli jste informaci, kterou hledáte?

Zavolejte mi na tel. 724 234 559 nebo napište na martin.brezina@re-max.cz.
Rád Vám informace zjistím a doplním.