Prodej bytu 1+kk v Uhříněvsi

Za Lípou 1621/4, Praha 22 Uhříněves

Podrobné informace na jednom místě.


Představení nemovitosti

Představuji vám moderní byt 1+kk v osobním vlastnictví, který poskytuje komfortní bydlení pro jednotlivce či pár. Příslušenstvím bytu je předzahrádka a garážové parkovací stání.

Byt se nachází v novostavbě z roku 2018 v klidné části Uhříněvsi. Projekt byl citlivě umístěn mezi stávající výstavbu a mezi místními se v době uvedení na trh těšil velkému zájmu. Vznikl přestavbou areálu bývalého parního mlýna, odkud také nese svůj název.

Oceníte množství úložných prostor v předsíni, kde se nabízí celá délka stěny pro umístění vestavných skříní. Příjemná je předzahrádka, která v teplých měsících rozšíří užitnou plochu bytu o venkovní prostor. Narozdíl od jiných předzahrádek, zde máte dostatek soukromí. Zpevněná část předzahrádky, tedy terasa s posezením, je z vrchu kryta balkonem a ze stran zdmi. Naproti předzahrádky je pak postavena vysoká zeď, z poloviny prosklená. Její výhodou je pohledové odclonění předzahrádky a také stín, který v létě uvítáte. Za zdí je rodinný dům, jehož majitel se na jejím vybudování dohodnul s developerem.


Půdorys


List vlastnictví


Měsíční náklady

zálohy SVJ2 840,- Kč
zálohy elektřina (PRE)1 400,- Kč
CELKEM4 240,- Kč

Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji Vám našeho zkušeného hypotečního specialistu. Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Při výběru mezi více zájemci, kteří chtějí koupi financovat hypotečním úvěrem, preferujeme toho zájemce, kterému zajišťuje financování námi doporučený hypoteční specialista.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz