Prodej bytu 4+kk na Černém Mostě

Vybíralova 932/19, Praha 9 Černý Most

Podrobné informace na jednom místě.


Představení nemovitosti

Představuji prostorný byt 4+kk v osobním vlastnictví, který právě prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Ta zahrnovala především kompletní výměnu rozvodů elektřiny, vybudování dvou nových bytových jader a pokládku nových podlahových krytin.

Byt má zajímavou dispozici, která umožňuje vybudování dvou plnohodnotných koupelen. Ve stávajícím uspořádání je zde jedna koupelna a dvě toalety.

K bytu patří prostorná lodžie, která má necelých 7 m2. Aktuálně společenství vlastníků připravuje projekt zvětšení lodžií. Do budoucna by tak měla být lodžie ještě větší, prodloužila by se o délku ložnice, která se nachází vedle obývacího pokoje.

Dalším praktickým prostorem je velká komora na patře, která má necelých 5 m2. Asi nebudu sám, koho napadne propojit tento prostor s bytem. Jestli je to možné nemohu potvrdit, protože taková úprava podléhá schválení společenstvím vlastníků.

Bytový dům je vzorně spravován. Při své práci vidím mnoho přístupů k péči o společný majetek a tak mohu upřímně říci, že takto podrobná evidence oprav, investic a budoucích záměrů se jen tak nevidí. Přesvědčte se sami na webových stránkách SVJ: https://svjvybiralova.cz


Půdorys

Poznámka: půdorys vychází z dispozičního stavu před rekonstrukcí. V rámci rekonstrukce byla zrušena druhá koupelna, místnost č. 8 (ve vztahu k půdorysu nejvýznamnější změna). V této místnosti dnes nachází pouze umyvadlo a příprava na pračku se sušičkou.


List vlastnictví


Měsíční náklady

zálohy SVJ7.713,- Kč
zálohy elektřina (PRE)1.060,- Kč
CELKEM8.773,- Kč

Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji Vám našeho zkušeného hypotečního specialistu. Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Při výběru mezi více zájemci, kteří chtějí koupi financovat hypotečním úvěrem, preferujeme toho zájemce, kterému zajišťuje financování námi doporučený hypoteční specialista.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz