Prodej bytu 4+kk na Černém Mostě

Vybíralova 932/19, Praha 9 Černý Most

Podrobné informace na jednom místě.


Představení nemovitosti

Představuji prostorný byt 4+kk v osobním vlastnictví, který je převážně v původním stavu a nabízí tak možnost upravit si v rámci rekonstrukce vnitřní dispozici podle svých představ.

Mít v bytě dvě plnohodnotné koupelny je pro každou početnou rodinu sen. Málokoho by napadlo, že takový byt najde v klasickém panelovém domě.

Byt má zajímavou dispozici, kdy jedna z koupelen může sloužit jako soukromá pro hlavní ložnici a druhá koupelna přístupná z předsíně může sloužit dětským pokojům a návštěvám. Stávající stav, kdy je jedna z koupelen průchozí lze jednoduše změnit, což Vám rád ukáži na prohlídce. Případně si sami můžete představit možné dispoziční změny na půdorysu níže.

K bytu patří prostorná lodžie, která má necelých 7 m2. Aktuálně společenství vlastníků připravuje projekt zvětšení lodžií. Do budoucna by tak měla být lodžie ještě větší, prodloužila by se o délku ložnice, která se nachází vedle obývacího pokoje.

Dalším praktickým prostorem je velká komora na patře, která má necelých 5 m2. Asi nebudu sám, koho napadne propojit tento prostor s bytem. Jestli je to možné nemohu potvrdit, protože taková úprava podléhá schválení společenstvím vlastníků.

Bytový dům je vzorně spravován. Při své práci vidím mnoho přístupů k péči o společný majetek a tak mohu upřímně říci, že takto podrobná evidence oprav, investic a budoucích záměrů se jen tak nevidí. Přesvědčte se sami na webových stránkách SVJ: https://svjvybiralova.cz

Prodávaný byt je aktuálně pronajatý. S nájemníky máme dohodu, že se odstěhují nejpozději do 31.08.2023, nicméně smlouva umožňuje výpověď ze strany pronajímatele kdykoli s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Jakmile budeme mít kupujícího a budeme znát jeho záměr, uzavře prodávající s nájemníky písemnou dohodu o ukončení nájmu, kterou přiložíme k rezervační smlouvě.

V případě, že byt nebudete chtít hned užívat a měli byste zájem v nájmu pokračovat, pak Vás budou zajímat parametry nájemní smlouvy.

Parametry nájmu dle aktuální nájemní smlouvy:
Měsíční nájemné 15.000,- Kč
Zúčtovatelné poplatky 5.000,- Kč
Jistota (kauce) 16.000,- Kč

S ohledem na nájemníky jsem do inzerce neumístil všechny fotografie z bytu. Ty si můžete prohlédnout v galerii níže.


Půdorys


List vlastnictví


Měsíční náklady

zálohy SVJ7.713,- Kč
zálohy elektřina (PRE)1.060,- Kč
CELKEM8.773,- Kč

Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji Vám našeho zkušeného hypotečního specialistu. Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Při výběru mezi více zájemci, kteří chtějí koupi financovat hypotečním úvěrem, preferujeme toho zájemce, kterému zajišťuje financování námi doporučený hypoteční specialista.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz