Mimořádné bydlení u Prokopského údolí

Do Klukovic 1210/6, Praha 5 Hlubočepy

Podrobné informace k nabídce na jednom místě.


Představení nemovitosti

Rodinná vila, která poskytne svým majitelům komfortní a bezpečné zázemí. Postavena s důrazem na kvalitu, praktičnost a efektivitu provozu. Dokonalý domov, který nebude okázale poutat pozornost zvenčí, uvnitř však nabídne luxus, jaký si vaše rodina zaslouží. Vítejte na stránce věnované této mimořádné nemovitosti, která se může stát vaším novým domovem.

Při pohledu z ulice uvidíte vjezdovou posuvnou bránu, která je usazena do zdi z tvárnic. Za ní uvidíte nepříliš nápadnou vilu, v druhém podlaží obloženou modřínovými latěmi a s ustupujícím třetím podlažím.

Jakmile vjedete na pozemek, nabídnou se vám dvoje vjezdová vrata do prostorné garáže s výměrou 100 m2. Garáž byla koncipována pro pohodlné parkování tří vozidel s dostatkem dalšího úložného prostoru. Z garáže můžete vejít do vstupní haly domu, my se zde však ještě chvíli zdržíme. Za zmínku zde totiž stojí dva sklady o celkové výměře 34 m2, které jsou na vstupu chráněny trezorovou mříží pro maximální bezpečnost a trezor o výměře 3,8 m2. Tyto prostory najdete v zadní části garáže, kde je také umístěna technická místnost.

Při vstupu do domu se octnete ve vzdušné vstupní hale s osvětlenými vestavnými skříněmi pro uložení svršků. Je zde také pracovna, která může být stejně tak dobře pokojem pro hosty. Nebo ložnicí, to zejména v případě vícegeneračního užití. K této pracovně, či ložnici, náleží také koupelna a toaleta.

V druhém podlaží se nachází nejdůležitější místnost v domě, obývací pokoj s kuchyní, který má impozantních 96,9 m2. Najdete v něm na zakázku vyráběný krb, kvalitní kuchyni od studia NADOP s prémiovými spotřebiči zn. De Dietrich, jídelní stůl pro početnou rodinu a hlavně komfortní posezení u domácího kina se zabudovaným promítacím plátnem. O ozvučení se jak v obývacím pokoji, tak v ostatních obytných místnostech, stará integrovaný audiosystém BOSE. Z obývacího pokoje můžete francouzskými okny projít přímo na zahradu za domem.

Na stejném patře jako obývací pokoj najdete dvě ložnice a také praktickou prádelnu a klimatizovanou spižírnu. Samozřejmě je zde koupelna a toaleta.

Třetí podlaží je královstvím pána a paní domu. Jsou zde dvě ložnice, pracovna, prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaleta a jako bonus dvě krásné pochozí vegetační terasy.

Na zahradě za domem najdete nedokončenou stavbu vnitřního bazénu se saunou. Bazén je projektován na rozměr 6×3 m. Tato stavba nemá vydané stavební povolení. Aktuálně na jeho vydání pracujeme.


Užitná plocha domu 552,8 m2

Pozemky o výměře 1 709 m2

Garáž o výměře 100 m2

Kolaudace v roce 2012


Půdorysy


Pozemky

S koupí domu získáte pozemky o celkové výměře 1 709 m2. To však neznamná, že stejně velká je i zahrada okolo domu.

Dům s nedokončenou stavbou bazénu se nachází na pozemcích o výměře celkem 1 135 m2. Zastavěná plocha domu je 282 m2. Stavba bazénu má zastavěnou plochu cca 82 m2. Zahrada okolo domu tak má přibližně 771 m2.

Další pozemek s výměrou 574 m2 je situován ve svahu za stavbou bazénu, za stávajícím oplocením. Je zarostlý náletovými dřevinami a není tak užíván jako zahrada. Jeho funkcí je primárně odclonit dům a zahradu od případných budoucích sousedů a dále zvýšit celkovou zastavitelnost funkčního celku. Jedná se o pozemek parc. č. 1049/4 viz obrázky níže.


Listy vlastnictví


Měsíční náklady

zálohy vodné / stočné2.310,- Kč
zálohy elektřina 16.100,- Kč
CELKEM18.410,- Kč

Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji Vám našeho zkušeného hypotečního specialistu. Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Při výběru mezi více zájemci, kteří chtějí koupi financovat hypotečním úvěrem, preferujeme toho zájemce, kterému zajišťuje financování námi doporučený hypoteční specialista.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz