Prodej bytu 1+1 na Smíchově

U Santošky 1132/15, Praha 5 Smíchov

Podrobné informace na jednom místě.


Představení nemovitosti

Představuji vám prakticky řešený byt 1+1 v osobním vlastnictví, který poskytuje komfortní bydlení pro jednotlivce či pár. Jedná se však také o zajímavou investiční příležitost. Byt je aktuálně pronajatý a nabízí se tak možnost pokračovat v nájmu s prověřenými nájemníky.

Pokud hledáte byt pro vlastní bydlení je důležité vědět, že nájemní smlouva je uzavřena do 31.8.2023. Tedy stěhování do bytu je možné až po tomto datu.

Parametry nájmu dle aktuální nájemní smlouvy:
Měsíční nájemné 12.000,- Kč
Zúčtovatelné poplatky 3.500,- Kč
Jistota (kauce) 12.000,- Kč

Byt prošel v roce 2010 kompletní rekonstrukcí. V obývacím pokoji se nachází dřevěná vestavba – spací patro. Vzhledem k vysokým secesním stropům se jedná o efektivní využití vnitřního prostoru. Spodní část vestavby je využita jako uzavíratelná šatna.

Kuchyně je vybavena plynovou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí, pračkou, digestoří, mikrovlnnou troubou a lednicí. Je zde také praktická větraná spižírna, kterou můžete vidět vyznačenou na půdorysu níže.

V předsíni najdete praktický úložný prostor, který je tvořen pochozím podhledem. Přístup je zajištěn padacími dveřmi se skládacími schůdky. V předsíni a v koupelně je instalováno elektrické podlahové topení. V koupelně pak najdete plynový kotel, který zajišťuje ohřev vody a vytápění. Kotel je nový z roku 2020.

Byt je orientován do prostorného vnitrobloku se zahradou. Jedná se tak o klidné bydlení v atraktivní lokalitě s pěší dostupností na metro (7 minut chůze na stanici Anděl – linka B).

K bytu patří sklep o výměře 4,5 m2, který najdete v suterénu domu.


Půdorys


List vlastnictví


Měsíční náklady

zálohy SVJ2.912,- Kč
zálohy elektřina (PRE)540,- Kč
zálohy plyn (PP)1.250,- Kč
CELKEM4.702,- Kč

Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji Vám našeho zkušeného hypotečního specialistu. Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Při výběru mezi více zájemci, kteří chtějí koupi financovat hypotečním úvěrem, preferujeme toho zájemce, kterému zajišťuje financování námi doporučený hypoteční specialista.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz