Prodej bytu 2+kk Srbínská

Vítejte na stránce věnované prodávané nemovitosti.

Na jednom místě zde naleznete podrobné informace k nabídce a rovněž si zde můžete rezervovat termín prohlídky.


ADRESA NEMOVITOSTI
Srbínská 1868/12, Praha 10 Strašnice


DOKUMENTY KE STAŽENÍ


MĚSÍČNÍ NÁKLADY

náklady SVJ byt5.588,- Kč
zálohy elektřina (PRE)690,- Kč
CELKEM6.278,- Kč

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Byt majitelé koupili v roce 2018 a provedli rekonstrukci vnitřních rozvodů (elektřina, voda), vybudovali nový kuchyňský kout a renovovali parkety v obytných místnostech. Předmětem rekonstrukce nebyla koupelna s toaletou.

Jelikož je byt v přízemí, bude Vás zajímat výška oken nad terénem. Okna jsou umístěna 2 metry nad zemí a od chodníku je dělí přibližně 2 metrový oplocený pás vzrostlé zeleně. K oknům tedy není z ulice přístup a vzhledem k výšce nad terénem a přítomnosti zeleně nabízí byt naprosté soukromí.

Dům, ve kterém se byt nachází, je velmi dobře spravován. Ve fondu oprav má SVJ naspořeno 1.338.902,- Kč (údaj k 31. 12. 2021) a není zatíženo žádným úvěrem. Dům je průběžně modernizován, tak jak vlastníci naspoří potřebnou částku. V domě jsou nová plastová okna, přibližně před 10 lety byla dělána nová střecha. Společné rozvody jsou také vyměněné. V horizontu příštích let je v plánu oprava fasády, kde zatím jednotný názor mezi vlastníky zda fasádu zateplit nebo nikoliv.


FINANCOVÁNÍ KOUPĚ

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem. V případě, že máte tento záměr, nabízím Vám možnost využít služeb zkušeného hypotečního specialisty. V případě výběru mezi více zájemci o koupi bytu, kteří chtějí financovat koupi hypotečním úvěrem budeme preferovat toho zájemce, kterému bude financování zajišťovat námi doporučený specialista. Financování koupě nemovitosti je nedílnou součástí prodeje a má přímý vliv na zdárný průběh celého procesu.

Doporučený hypoteční specialista: Ing. Jakub Rotrekl, PhD., tel. +420 773 508 885, e-mail jakub@jakubrotrekl.cz

Více informací o doporučeném hypotečním specialistovi si můžete přečíst zde: www.jakubrotrekl.cz 

Doporučuji kontaktovat hypotečního specialistu ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních podmínek na hypotečním trhu.


REZERVACE PROHLÍDKY

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Nevyhovuje Vám žádný z nabízených termínů?

Kontaktuje mě, prosím, prostřednictvím formuláře níže a já se vám ozvu co nejdříve zpět k domluvě jiného vhodného termínu prohlídky.

Zadané údaje zpracovávám dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.


Nenašli jste informaci, kterou hledáte?

Zavolejte mi na tel. 724 234 559 nebo napište na martin.brezina@re-max.cz.
Rád Vám informace zjistím a doplním.