Prodej rodinného domu v Šestajovicích

Ve Vilkách 510, Šestajovice

Podrobné informace pro Vás a Vaše klienty.


Spolupráce s plnou provizí pro Vás

Vážená kolegyně, vážený kolego, je mi potěšením nabídnout Vám ojedinělý způsob spolupráce na prodeji nemovitosti. Rodinný dům, který nabízím ke koupi možná zaujme právě Vaše klienty.

Pojďme tento dům společně prodat! Pokud přivedete kupce, který dům koupí, bude Vám náležet provize ve výši 3 % + DPH.

Majitel domu žije částečně v zahraničí a pohybuje se profesně v realitách. Mnozí jej podle jména poznáte. Rozhodli jsme se proto využít jeho zahraničních zkušeností se spoluprací mezi realitními makléři a nabízíme Vám skutečně důstojné podmínky spolupráce.

Na této stránce si můžete stáhnout kompletní podklady, včetně půdorysů a fotogalerie. Vše bez loga RK. Je na Vás, zda materiály takto zašlete klientům nebo je opatříte vlastním logem a zakomponujete je do vlastní prezentace.

Žádám Vás o jediné. Abyste v žádném případě nabídku nezveřejňovali na inzertních portálech. Můžete ji však umístit na své webové stránky.


Popis nemovitosti

Představuji vám prostorný rodinný dům 6+1, který poskytuje komfortní bydlení pro početnou rodinu.

Disponuje dvougaráží, do níž pohodlně zaparkujete dvě auta a uložíte zahradní či sportovní náčiní. V garáži rovněž najdete umyvadlo a přípojky pro pračku a sušičku. Oceníte úložné prostory na půdě nad garáží, která je celá pochozí.

Srdcem domu je obývací pokoj s jídelnou, mezi nimiž je široký otevřený průchod. Tyto dva prostory jsou funkčně oddělené, vizuálně však zůstávají v kontaktu a v případě větších rodinných sešlostí pojmou skutečně velké množství hostů. Dohromady poskytují úctyhodných 52,73 m2.

V domě jsou celkem 4 ložnice, z toho jedna je v přízemí a tři v obytném podkroví. Milovníci koupele ve vaně využijí především horní koupelnu, příznivci sprchového koutu zamíří do druhé koupelny v přízemí. Úložné prostory v domě poskytuje komora pod schody, šatna v patře a druhý půdní prostor nad domem, který je taktéž v celé ploše pochozí.

Konstrukčně se jedná o dřevostavbu, která byla postavena v roce 1999. Majitelé si vybrali za stavitele renomovanou firmu Chanos PA, která dodnes působí na trhu pod značkou Haas Fertigbau (https://www.haas-fertigbau.cz).

CENA: 16.500.000,- KčPůdorys


List vlastnictví

Kliknutím na náhled níže si zobrazíte anonymizovaný list vlastnictví v plném znění. Dům má jednoho majitele a není zatížen žádnými zástavními právy nebo věcnými břemeny.


Měsíční náklady

zálohy elektřina1.400,- Kč
zálohy plyn7.600,- Kč
zálohy vodné / stočné1.000,- Kč
CELKEM10.000,- Kč

roční spotřeba elektřiny
2 860 kWh

roční spotřeba plynu
14 609,78 kWh


Dokumenty ke stažení


Fotogalerie ke stažení

Na níže uvedeném odkazu si můžete stáhnout fotodokumentaci domu v plné kvalitě bez loga RE/MAX. Fotografie můžete použít ve vlastních materiálech, které zašlete klientovi. Upozorňuji, že poskytnutím fotodokumentace nevyjadřuji souhlas s veřejnou inzercí nabídky.

Fotodokumentace ke stažení


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz