Praha 22 Pitkovice – můj domov

Pitkovice jsou domovem naší rodiny od roku 2011. Lokalita nás oslovila svou polohou a dopravní dostupností, která je pro mě při cestách na prohlídky nemovitostí klíčová. Pitkovice toho však mají mnohem víc co nabídnout. Příroda na dosah ruky, několik dětských hřišť, park s rybníky, mateřská škola, nově také polyfunkční dům s dalšími službami a v neposlední řadě, spousta skvělých sousedů. To vše dělá z Pitkovic skvělé místo pro život.

Pokud v Pitkovicích prodáváte nebo pronajímáte byt či dům, najdete ve mně makléře, který velmi dobře zná široké okolí a dokáže vyzdvihnout výhody místního života.

Prodej bytu nebo domu v Pitkovicích

Uvažujete o prodeji bytu nebo domu v Pitkovicích? Dlouhodobě sleduji místní nabídku, neunikne mi žádná nabízená, prodaná, ale také neprodaná nemovitost. Poradím Vám, jaká je aktuální situace na místním trhu a pomohu Vám stanovit správnou prodejní cenu.

Pronájem bytu nebo domu v Pitkovicích

Pravidelně zde pronajímám byty a domy několika sousedům, kteří oceňují především mou flexibilitu a dostupnost. Poradím Vám, jak byt či dům nejlépe pronajmout a jak důkladně prověřit nájemníka, abyste se vyhnuli možným budoucím starostem.