Prodej bytu 3+1 Zahradní město

Narcisová 2849/6, Praha 10 Záběhlice

Podrobné informace na jednom místě.


Představení nemovitosti

Představuji vám praktický byt v osobním vlastnictví, který především nabízí krásné a otevřené výhledy na celou Prahu. Jedno je jisté, pohled z oken či balkonu se vám v tomto bytě nikdy neomrzí.

Při cestách do školy či zaměstnání je důležitá dopravní obslužnost. Z bytu jste za 10 minut chůze na vlakové nádraží Zahradní město. Odtud můžete do centra pokračovat příměstskou linkou S9 přímo na Hlavní nádraží. Cesta vlakem trvá jen 11 minut. Dále máte k dispozici několik tramvajových a autobusových linek s návazností na metro.

Byt je v původním stavu a pravděpodobně budete uvažovat o jeho celkové rekonstrukci. Nicméně pokud byste ji chtěli o pár let odložit, nic vám v tom nebrání, vše je funkční a s ohledem na stáří také dobře udržované.

Výtah v domě asi nikoho nepřekvapí. Přesto je dobré zmínit, že tu jsou rovnou dva. Jeden menší osobní a druhý větší nákladní. Dále máte možnost využívat společných prostor. Na mysli mám kolárnu, kam vás bohužel na prohlídce nebudu moct vzít. Majitelé bytů v domě se totiž dohodli, že klíče budou mít jen ti, kdo kolárnu skutečně využívají a o držitelích klíče vedou evidenci. To je jistě rozumné a jelikož prodávající kolárnu nevyužívali, klíče nemají. Dále je zde prádelna a sušárna, obojí funkční a hojně využívané.


Půdorys


List vlastnictví


Měsíční náklady

ZÁLOHY

zálohy SVJ2.397,- Kč
zálohy elektřina* 2.000,- Kč
zálohy plyn*250,-
CELKEM4.647,- Kč
* Byt je dlouhodobě prázdný a proto jsou uvedeny odhady plateb. Aktuálně jsou zálohy na elektřinu 40,- Kč a plyn 50,- Kč měsíčně.

VYÚČTOVÁNÍ

vyúčtování SVJ+ 5.610,- Kč (přeplatek)
Příjem z pronájmu střechy+ 1.921,- Kč
CELKEMpřeplatek 7.531,- Kč

Příjem z pronájmu střechy je vyplácen ročně a jedná se o platby od provozovatele mobilních sítí.


Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji Vám našeho zkušeného hypotečního specialistu. Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz