Prodej stavebního pozemku Krhanice

Vítejte na stránce věnované prodávané nemovitosti.

Na jednom místě zde naleznete podrobné informace k nabídce a rovněž si zde můžete rezervovat termín prohlídky.


ADRESA NEMOVITOSTI
Krhanice, okr. Benešov


DOKUMENTY KE STAŽENÍ


INŽENÝRSKÉ SÍTĚ

ElektřinaANO (na pozemku)
PlynANO (na pozemku)
Vodovodní řadANO (na pozemku)
KanalizaceNE (projekt ČOV)
StudnaANO (vrt, hloubka 51 m, hladina vody v 16 m)

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Majitel si pozemek koupil před třemi lety s tím, že na něm s partnerkou postaví svůj vysněný rodinný dům. V čase se však jejich sny změnily, a to do té míry, že se rozhodli natrvalo odstěhovat do zahraničí.

Dům postavit nestihli. Na pozemku však odvedli kus práce a nyní ho tak můžeme nabídnout k prodeji v ideálním stavu pro zahájení stavby.

Na pozemek jsou přivedeny všechny dostupné inženýrské sítě, viz přehled výše na stránce. Dále je na pozemku vyhloubena jáma a v ní osazena retenční nádrž na sběr dešťové vody o objemu 12 m3. Vodovodní řad je taktéž zakončen ve výkopu, který je připraven pro osazení vodoměrné šachty. Šachta je již připravena na pozemku (samonosná hranatá typ VŠ-3).

V ceně pozemku je zahrnut projekt pro výstavbu rodinného domu. Vytápění tohoto domu je plánováno tepelným čerpadlem země/voda. V zemi jsou již položeny kolektory pro tepelné čerpadlo (2x 190 m zemní kolektor DN40) včetně rozdělovače/sběrače.

Protože Krhanice nemají kanalizaci, je počítáno s vybudováním ČOV. K tomu je již hotový hydrogeologické posouzení a kompletní projektová dokumentace (ČOV AS-MONOcomp4 SBR).

Dále na pozemku najdete zahradní domek, ve kterém Vám prodávající ponechá základní nářadí pro stavbu. Vedle zahradního domku si partnerka prodávajícího postavila skleník, který Vám taktéž zůstává. V neposlední řadě na pozemku najdete připravený stavební materiál, který jistě využijete.

Vše výše uvedené můžete využít pro realizaci projektu. Jelikož není postavena základová deska, nic Vám nebrání v úpravách projektu podle vlastních preferencí.


PROJEKT VÝSTAVBY RODINNÉHO DOMU

Projekt rodinného domu s bazénem má schválený stavební záměr od MěÚ Týnec nad Sázavou. Tento dokument si můžete stáhnout výše na stránce spolu s technickou zprávou k rodinnému domu. K projektu Vám samozřejmě dáme kompletní projektovou dokumentaci.

Projekt si můžete prohlédnout ve videu nebo ve fotogalerii.


ÚZEMNÍ PLÁN

V dokumentech ke stažení si můžete stáhnou výpis z územního plánu obce Krhanice, který se vztahuje k prodávanému pozemku.

Základní regulativy jsou:

  • výstavba izolovaných (samostatných) rodinných domů
  • výšková hladina 1 nadzemní podlaží + podkroví (může být obytné)
  • sklon střechy min. 30°
  • min. velikost pozemku 800 m2
  • max. zastavěná plocha 300 m2
  • koeficient zastavění 0,3

FINANCOVÁNÍ KOUPĚ

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem. V případě, že máte tento záměr, nabízím Vám možnost využít služeb zkušeného hypotečního specialisty. V případě výběru mezi více zájemci o koupi domu, kteří chtějí financovat koupi hypotečním úvěrem budeme preferovat toho zájemce, kterému bude financování zajišťovat námi doporučený specialista. Financování koupě nemovitosti je nedílnou součástí prodeje a má přímý vliv na zdárný průběh celého procesu.

Doporučený hypoteční specialista: Ing. Jakub Rotrekl, PhD., tel. +420 773 508 885, e-mail jakub@jakubrotrekl.cz

Více informací o doporučeném hypotečním specialistovi si můžete přečíst zde: www.jakubrotrekl.cz 

Doporučuji kontaktovat hypotečního specialistu ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních podmínek na hypotečním trhu.


REZERVACE PROHLÍDKY

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Nevyhovuje Vám žádný z nabízených termínů?

Kontaktuje mě, prosím, prostřednictvím formuláře níže a já se vám ozvu co nejdříve zpět k domluvě jiného vhodného termínu prohlídky.

Zadané údaje zpracovávám dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.


Nenašli jste informaci, kterou hledáte?

Zavolejte mi na tel. 724 234 559 nebo napište na martin.brezina@re-max.cz.
Rád Vám informace zjistím a doplním.