Byt 3+kk na metru C Háje

Kosmická 750/27, Praha 11 Háje

Podrobné informace na jednom místě.


Popis nemovitosti

Představuji vám praktický byt 3+kk v osobním vlastnictví, který poskytuje komfortní bydlení přímo na metru (stanice Háje, linka C) v pěší dostupnosti kompletní občanské vybavenosti.

Nachází v 7. nadzemním podlaží (6. patro) zatepleného panelového domu, který je již po kompletní revitalizaci. V domě je samozřejmě výtah. Byt disponuje lodžií, ze které je otevřený výhled do okolí. Dalším příslušenstvím je sklepní kóje.

Byt je aktuálně pronajatý s tím, že stávající nájemník má zájem o dlouhodobé pokračování pronájmu. Stávající nájemní smlouva je uzavřena do 28.02.2025 za měsíční nájemné 13.000,- Kč + poplatky. S nájemníkem jsme dohodnuti na možném ukončení nájmu dohodou v rámci prodeje, to pokud budete chtít byt pořídit pro vlastní bydlení anebo nebudete chtít v pronájmu stávajícímu nájemníkovi pokračovat. Variantou je také uzavření dohody o změně výše nájemného, jelikož stávající výše nedosahuje tržních hodnot.

Majitel provedl v bytě dílčí rekonstrukci, která zahrnovala realizaci nového jádra. Koupelna s toaletou jsou tedy nové, příčky jsou zhotoveny ze sádrokartonu. Rozvody elektřiny v bytě prošly částečnou modernizací, kdy nové jsou rozvody do všech zásuvek v bytě a světla v koupelně a na toaletě. Rozvody elektřiny ke světlům v ostatních pokojích zůstaly původní.Půdorys


List vlastnictví

Kliknutím na náhled níže stáhnete list vlastnictví v plném rozsahu.
Prodávající pořídili byt s využitím hypotečního úvěru u Hypoteční banky a na listu vlastnictví tak najdete související zápis zástavního práva. Toto zástavní právo bude samozřejmě v rámci standardního procesu prodeje vymazáno.


Měsíční náklady

zálohy SVJ4.790,- Kč
zálohy elektřina (PRE)1.040,- Kč
zálohy plyn (PPAS)370,- Kč
CELKEM6.200,- Kč

Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji využít služeb našeho zkušeného hypotečního specialistu.

Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Při výběru mezi více zájemci, kteří chtějí koupi financovat hypotečním úvěrem, preferujeme toho zájemce, kterému zajišťuje financování námi doporučený hypoteční specialista.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz