Prodej rodinného domu Klínec

Klínec č.p. 65, Klínec

Podrobné informace na jednom místě.


Popis nemovitosti

Představuji vám prostorný rodinný dům 6+kk, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Historie stavby sahá až do roku 1905, přičemž v průběhu času byl dům dostavován a rekonstruován. Například v roce 2006 byla rekonstruována střecha včetně krovů. Poslední rekonstrukci realizovali stávající majitelé a byla dokončena v roce 2016. Rozsah této rekonstrukce popisuje stavební deník, který si můžete stáhnout níže na stránce.

V domě jsou nové rozvody (elektro, voda, topení), okna plastová s trojskly, na střeše je umístěna fotovoltaická elektrárna Viessmann (celkem 4,8 kWp) doplněná o baterii PylonTech (7,1 kWh). Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem vzduch-voda LG Noumea (15 kW) s akumulační nádrží o objemu 750 litrů, které je doplněno elektrokotlem Protherm Ray (15 kW). Doplňkovým zdrojem tepla je krbová vložka (cca 11 kW). Ohřev vody je řešen dvěma elektrickými bojlery o objemech 100 a 125 litrů.

Na pozemku se nachází vrtaná studna s hloubko přibližně 30 metrů. Studna je zkoulaudovaná, aktuálně kompletujeme dokumentaci z archivu stavebního úřadu.

Na pozemku se nachází nedokončená stavba garáže, která má vydané platné stavební povolení. Je koncipována jako obezděné zastřešené parkovací stání s otevřeným vjezdem a uzamykatelným skladem v zadní části. Nový majitel může výslednou podobu garáže v rámci změny stavby před dokončením ovlivnit a přizpůsobit ji svým potřebám.Půdorysy

Bude doplněno.


List vlastnictví

Kliknutím na náhled níže si zobrazíte anonymizovaný list vlastnictví v plném znění. Majitelé v minulosti financovali koupi hypotečním úvěrem u České spořitelny a dům je v této souvislosti zatížen zástavním právem banky. Zástavní právo bude v rámci prodeje vymazáno, případně nahrazeno zástavním právem Vaší financující banky.


Měsíční náklady

zálohy elektřina (ČEZ)4.410,- Kč
zálohy vodné / stočné802,- Kč
CELKEM5.212,- Kč

Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji využít služeb našeho zkušeného hypotečního specialistu.

Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Při výběru mezi více zájemci, kteří chtějí koupi financovat hypotečním úvěrem, preferujeme toho zájemce, kterému zajišťuje financování námi doporučený hypoteční specialista.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz