Prodej bytu 3+1 Hurbanova

Vítejte na stránce věnované prodávané nemovitosti.

Na jednom místě zde naleznete podrobné informace k nabídce a rovněž si zde můžete rezervovat termín prohlídky.


ADRESA NEMOVITOSTI
Hurbanova 1278/8, Praha 4 Krč


DOKUMENTY KE STAŽENÍ


MĚSÍČNÍ NÁKLADY

platby družstvu4.053,- Kč
zálohy elektřina (PRE)600,- Kč
zálohy plyn (PP a.s.)100,- Kč
CELKEM4.753,- Kč

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Byt je v družstevním vlastnictví a má zcela splacenou anuitu. To znamená, že v případě budoucího převodu do osobního vlastnictví bude byt převáděn bezúplatně. Aktuálně družstvo převod bytů do osobního vlastnictví neplánuje, jeho členové jsou s fungování družstva velmi spokojeni.

Byt se nachází v 11. nadzemním podlaží (10. patro) a nabízí krásné výhledy na panorama Prahy. Umístění v nejvyšším patře má několik dalších výhod. Nehrozí, že by Vám někdo dupal nad hlavou. Na lodžii můžete grilovat a stoupající kouř nebude nikomu vadit. Na patře jsou pouze tři byty a nikdo jiný sem nemá důvod chodit, pohyb na chodbě před bytem je tedy minimální. Dům je zateplený a má novou střechu, takže se nemusíte obávat vysokých teplot v létě nebo nízkých v zimě.

Družstvo se o dům vzorně stará. V roce 2017 bylo realizováno zateplení včetně nové střechy a výměna oken. V roce 2020 byly v domě měněné stoupačky. Taktéž společné rozvody elektřiny a výtah jsou nové. Vstup do domu je na čipy a dům je vybaven kamerovým systémem ve společných prostorách. Aktuálně má družstvo ve fondu oprav naspořeno cca 3. mil. Kč a není zatíženo žádným úvěrem.

Prodávaný byt je vybaven nábytkem, který je v něm po dohodě možno ponechat. Pokud plánujete koupi bytu jako investici nebo ho jednoduše nepotřebujete hned obývat, prodávající by měla zájem si byt na dobu určitou pronajmout. Pokud plánujete koupi pro vlastní bydlení a chcete se ihned po koupi nastěhovat, prodávající se samozřejmě ihned po prodeji odstěhuje.


FINANCOVÁNÍ KOUPĚ

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem pouze v případě, že máte jinou nemovitost, kterou můžete použít jako zástavu. Pokud tuto možnost plánujete, doporučuji Vám kontaktovat našeho zkušeného hypotečního specialistu, který Vám pomůže porovnat aktuální možnosti na trhu.

Hypoteční specialista: Ing. Jakub Rotrekl, PhD., tel. 773 508 885, e-mail jakub.rotrekl@inwiz.cz
Více informací o doporučeném hypotečním specialistovi si můžete přečíst zde: https://www.inwiz.cz

Doporučuji kontaktovat ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních podmínek na hypotečním trhu.


REZERVACE PROHLÍDKY

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Nevyhovuje Vám žádný z nabízených termínů?

Kontaktuje mě, prosím, prostřednictvím formuláře níže a já se vám ozvu co nejdříve zpět k domluvě jiného vhodného termínu prohlídky.

Zadané údaje zpracovávám dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.


Nenašli jste informaci, kterou hledáte?

Zavolejte mi na tel. 724 234 559 nebo napište na martin.brezina@re-max.cz.
Rád Vám informace zjistím a doplním.