Prodej nebytového prostoru v Bubenči

Havanská 142/12, Praha 7 Bubeneč

Podrobné informace na jednom místě.


Představení nemovitosti

Investiční nemovitost, která Vám bude od prvního dne vydělávat peníze. Koupě tohoto nebytového prostoru je stejná, jako koupě fungujícího podnikání.

Nebytový prostor majitelé kompletně zrekonstruovali, vybudovali sociální zařízení, vybavili nábytkem a začali pronajímat na krátkodobé pobyty. Proč? Díky přímému vstupu z ulice totiž hosté nijak neruší ostatní obyvatele domu. Provozování krátkodobých pronájmů zde proto nezpůsobuje potíže se sousedy, které jsou jinde na denním pořádku.

Atraktivní lokalita zajišťuje neustálý zájem o ubytování. Hosté také oceňují možnost pohodlného parkování ve vnitrobloku domu. Již dnes máme rezervace až do září 2023. Dál zatím současní majitelé rezervace neumožňují, aby měl nový majitel prostor pro své případné vlastní nastavení parametrů ubytování.

Majitelé nebytový prostor prodávají, protože se jedná o jejich jedinou takto provozovanou nemovitost. Pokud máte zkušenost s krátkodobými pronájmy pak víte, že je je třeba tomuto podnikání věnovat potřebný čas. Správa rezervací, komunikace s hosty, pravidelný úklid a drobné opravy jsou rutinní činností. Majitelé si po několika letech vyhodnotili, že se budou plně věnovat svému primárnímu podnikání a tento segment trhu opustí.


Výnosnost pronájmu

Aktuální hrubý výnos z pronájmu (roční)376.000,- Kč
Aktuální hrubý výnos z pronájmu (měsíční)31.333,- Kč

POTENCIÁL VYŠŠÍHO VÝNOSU

Abych Vám lépe představil potenciál prodávané nemovitosti, nechal jsem ubytování analyzovat službou AirDNA (https://www.airdna.co/), která porovnává všechny nabídky ubytování na lokálním trhu, jejich obsazenost a cenu. Díky tomu poskytuje provozovatelům ubytování objektivní náhled na potenciál jejich nemovitosti.

Na obrázku můžete vidět, že nemovitost má reálný potenciál ročního výnosu více než 600.000,- Kč.

Jak tohoto potenciálu využít?

Pokud nemáte zkušenosti s krátkodobými pronájmy, nabízím Vám službu konzultanta od zkušeného a úspěšného provozovatele krátkodobých pronájmů v centru Prahy.

Konzultant Vám poradí:

  • jak nejlépe nabídku prezentovat
  • jak pracovat s referencemi, abyste dosáhli na nejlepší hodnocení
  • jak efektivně pracovat s cenami ubytování

Více informací o této nabídce Vám rád sdělím osobně.


Půdorys


List vlastnictví


Měsíční náklady

zálohy SVJ2.360,- Kč
zálohy elektřina (PRE)2.080,- Kč
CELKEM4.440,- Kč

Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi nebytového prostoru lze za určitých podmínek financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, využijte kontaktu na našeho hypotečního specialistu. Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na bankovním trhu.

Vzhledem k povaze nemovitosti je financování hypotečním úvěrem z naší strany podmíněno využitím služeb našeho hypotečního poradce.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz