Prodej chaty na Sázavě

Český Šternberk ev. č. 51

Podrobné informace na jednom místě.


Popis nemovitosti

Na klidném místě, v malé chatové osadě u Sázavy nedalekou soutoku s Blanicí, nabízím ke koupi dřevěnou chatu s nádherným výhledem a jedinečnou atmosférou.

Chata se nachází v Českém Šternberku, v jeho místní části Červánky. Okolí je vyhledávaným výletním místem, přesto je poloha chaty zárukou klidu a soukromí. Turistický ruch a vodácké kempy se nachází až dále po proudu řeky. Díky tomu si majitelé chat v osadě mohou užívat nerušený odpočinek a současně, pokud chtějí, využívat benefity plynoucí z turismu v okolí. Ať už se to týká možností zajít si na dobrý oběd, kávu nebo si pohodlně nakoupit. Výhodou je také vlakové spojení s Prahou, přičemž vlakem můžete také vyrážet na výlety po okolí.

Dispozičně je chata řešena jako patrová. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem a výstupem na terasu, jídelní a kuchyňský kout, předsíň a koupelna s toaletou. V podkroví se nachází 2 ložnice s možností umístění až pěti lůžek. Z obývacího pokoje je výstup na terasu s nádherným výhledem na povodí Sázavy. Pod terasou se nachází sklep o výměře 8,2 m2. Vnitřní podlahová plocha chaty (bez terasy a sklepa) je cca 59 m2.

Vytápění elektrickými radiátory nebo krbem (je vyvložkovaný). Na pozemku je kopaná studna, z níž je voda soustředěna v akumulační nádrži. Odpad je sveden do tří komorového septiku, který je zabudován do prostorné zpevněné terasy vedle chaty.

Chata stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 575 m2. Mezi chatou a řekou je udržovaná louka s pravidelnou sečí (cca 80 metrů šířky). Chata je umístěna ve svahu dle povodňových map se její obytná část nachází nad úrovní stoleté vody.

Upozornění – stávající majitel má chatu střeženou kamerovým systémem se záznamem zvuku.


Mapa příjezdu
POZOR! Trasa přes Český Šternberk je kvůli uzavírce neprůjezdná, jeďte prosím kolem Brtnického rybníka viz mapa níže.


List vlastnictví

Kliknutím na náhled níže si zobrazíte anonymizovaný list vlastnictví v plném znění. Dům má jednoho majitele a není zatížen žádnými zástavními právy nebo věcnými břemeny.


Financování koupě

Koupi chaty lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji využít služeb našeho zkušeného hypotečního specialistu.

Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Při výběru mezi více zájemci, kteří chtějí koupi financovat hypotečním úvěrem, preferujeme toho zájemce, kterému zajišťuje financování námi doporučený hypoteční specialista.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz