Prodej bytu 3+kk Uhříněves

Oty Bubeníčka 1638/3, Praha 10 Uhříněves

Podrobné informace na jednom místě.


Představení nemovitosti

Představuji vám moderní byt, který má vše, co od novostavby očekáváte. Pohodlné parkování v garáži, prostorný sklep, praktickou komoru a dvě lodžie. Navíc je vkusně zařízen a toto vybavení je součástí prodeje.

Centrem bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, jehož součástí je v prostoru umístěný ostrůvek. Opticky je kuchyňský kout od posezení oddělen výklenkem ve zdi a také obložením. Zatímco za kuchyní najdete hladkou stěrku, okolo televize je cihlové obložení. Z obývacího pokoje je také vstup na jednu z lodžií.

Předsíní projdete na druhou stranu bytu, kde jsou dvě neprůchozí ložnice. Toto dispoziční uspořádání oceníte, pokud bude chtít některý z členů rodiny odpočívat, zatímco se ostatní budou bavit v obývacím pokoji. Ložnice jsou dostatečně velké, aby se do nich daly umístit skříně či pracovní stoly. Z obou místností je také přístupná druhá lodžie.

O tom, že je okno v koupelně praktická věc není sporu. Vlhkost vzniklou při koupání, praní či sušení je zkrátka třeba vyvětrat. Samostatná toaleta s umyvadlem by také měla být standardem moderního bydlení. Vše uvedené samozřejmě nabízený byt má. Navíc zde najdete praktickou komoru, kam efektivně schováte úklidové prostředky, nářadí a sezónní věci. Do komory běžně návštěvy nechodí, ale u vás uděláme výjimku a tak si ji můžete níže prohlédnout.

Výtah v domě asi nikoho nepřekvapí. Přesto je dobré zmínit, že tu je a až pojedete z velkého nákupu, oceníte možnost pohodlného parkování v podzemních garážích a dopravy k bytu bez nutnosti zdolávat schody. Případné trvanlivé zásoby můžete spolu se sportovními potřebami uložit do prostorného sklepa. Máte-li dvě auta, pak je možnost převzít pronájem druhého parkovacího stání.

Komfortní bydlení vyžaduje dostupnost občanské vybavenosti, služeb a dopravní obslužnost. To vše tu najdete. Okolo domu je několik kvalitních dětských hřišť a sportoviště. V pěší dostupnosti je supermarket Billa, kvalitní restaurace Cihelna, množství drobných služeb typu kadeřnictví či kosmetika, lékaři, lékárna, pošta, úřad městské části a další. Městskou hromadnou dopravu zde zastupuje několik autobusových linek a především příměstský vlak linky S9 s přímým spojením do centra Prahy.


Podlahová plocha bytu 89,6 m2
Celková užitná plocha 98 m2

Lokalita VIVUS Uhříneves

Parkovací stání v ceně
Možnost pronájmu druhého stání

Kolaudace v roce 2019


Půdorys


Možnost převzetí hypotečního úvěru

Při koupi bytu se nabízí zajímavá možnost převzetí hypotečního úvěru prodávajícího. Úvěr je u České spořitelny, která převod na nového dlužníka umožňuje.

Úroková sazba: 2,64 %
Fixace do: 30. 9. 2028
Zůstatek úvěru: 4.523.376,- Kč
Měsíční splátka: 19.243,- Kč

Díky této možnosti Vám ke koupi bytu stačí uhradit rozdíl mezi kupní cenou a zůstatkem hypotečního úvěru, tj. 4.926.624,- Kč.

Navíc, i tuto část kupní ceny můžete zčásti financovat hypotečním úvěrem. Co to znamená? Pokud máte například vlastní zdroje ve výši 3 mil. Kč, převezmete úvěr od prodávajícího a zbylou částku si půjčíte formou hypotečního úvěru za aktuální úrokovou sazbu. Zástavní hodnota bytu toto nastavení umožňuje. Více informací Vám rád sdělí náš hypoteční specialista, jehož kontakt najdete níže na stránce.


List vlastnictví


Měsíční náklady

ZÁLOHY

zálohy SVJ4.009,- Kč
zálohy elektřina 1.080,- Kč
CELKEM5.089,- Kč

VYÚČTOVÁNÍ

vyúčtování SVJpřeplatek 5.379,- Kč
zálohy elektřinapřeplatek 2.714,- Kč
CELKEMpřeplatek 8.093,- Kč

Po zohlednění přeplatků jsou celkové měsíční náklady ve výši 4.415,- Kč.


Dokumenty ke stažení


Financování koupě

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem. Pokud máte tento záměr, doporučuji Vám našeho zkušeného hypotečního specialistu. Zkontaktujte ho ještě před prohlídkou pro nezávaznou konzultaci aktuálních možností na hypotečním trhu.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.
nezávislý hypoteční specialista

tel. 773 508 885
e-mail jakub@jakubrotrekl.cz
web: www.jakubrotrekl.cz 


Rezervace prohlídky

Vyberte si z nabízených termínů prohlídek a rezervujte si svůj čas:


Na viděnou na prohlídce!

Bc. Martin Březina
certifikovaný ISO makléř

tel. 724 234 559
e-mail martin.brezina@re-max.cz